Bilgilendirme

Akhisar Ovası, herkesin doğal besleneceği ve kolaylıkla ulaşabilceği bir üretim yapmayı amaçlıyor.

Hiçbir kimyasal kullanılmadan tamamen katkısız olan doğal ürünlerimizi akhisarovasi.com adresinden Kapıda Ödeme ya da EFT seçeneği ile güvenle temin edebilirsiniz. Eğer aklınıza takılan sorular olursa bizlere 0543 544 4429 WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Ödeme

Akhisarovasi.com adresinden aldığınız ürünlerin ödemelerini Kapıda Ödeme ya da EFT yöntemi ile kargo görevlisine güvenle yapabilirsiniz.

Kapıda ödeme yöntemi ile “ya beğendiğim gibi gelmezse“, “ya bir kandırma durumu söz konusuysa“, “ya kredi kartı veya banka hesabı bilgilerim kötü amaçlar için kullanılırsa” gibi çeşitli tereddütleriniz de ortadan kalkmış olur.

akhisarovasi.com adresinden aldığınız ürünleri herhangi bir ödeme yapmadan önce kontrol edebilirsiniz. Ürünlerinizde bir sorun var ise ödeme veya başka bir işlem yapmadan siparişin iptal olmasını sağlayabilirsiniz.

Hızlı Gönderi

Akhisar Ovası’nın kargo gönderimlerindeki çözüm ortağı Yurtiçi Kargo’dur.

akhisarovasi.com’dan vereceğiniz siparişler, Yurtiçi Kargo güvencesiyle en hızlı ve güvenli şekilde size ulaştırılacaktır.

Siparişleriniz işleme alındıktan sonra en geç 3 iş günü içerisinde kargo şirketine teslim edilecektir.

Kampanya ve indirim dönemlerinde, Yılbaşı, Bayram, Anneler Günü ve Babalar günü ve Covid-19 salgını sebebiyle, yoğunluktan dolayı siparişlerin gönderim süresinde birkaç gün gecikme yaşanabilmektedir.

Otomatik Bilgilendirme

Siparişiniz kargoya verildiği zaman, sistemimiz tarafından size kargo teslimat bilgileri e-posta olarak otomatik gönderilecektir. Bu e-posta ile siparişinizin ne zaman kargoya teslim edildiğini öğrenebilirsiniz.

Kargo Ücreti

250 TL ve üzeri siparişlerlerde kargo ücretsizdir.

Sipariş 250 TL’nin altında ise kargo ücreti 16 TL‘dir.

Siparişlerinizde kargo ücreti, sitemizde alışverişin son aşamasında müşterilerimizden toplam sipariş bedelinin üzerine eklenerek karşılanır.

Siparişlerin kargo ücreti müşterilerimize otomatik olarak sitemizde belirtilir. Kargo ücretleri, alışveriş sırasında websitemizde online olarak hesaplanıp faturaya eklenir.

Sepet sayfasında müşterilerimizin ne kadar kargo bedeli ödeyeceği her zaman bellidir ve bu açıkça belirtilir. Böylece son aşamadaki ödeme miktarına ürün fiyatıyla kargo fiyatı birlikte yansır.

İade Koşulları

Müşterilerimiz sipariş paketini teslim alırken mutlaka kontrol etmeli hasarlı ve hatalı paketleri teslim almamalıdır.

Paket teslim alındığı anda sipariş kargo görevlisi tarafından eksiksiz ve sağlam olarak teslim edilmiş sayılacaktır. Bu nedenle siparişlerinizi teslim alırken kargo görevlisinin önünde paketinizi açmanızı ve onun önünde –eğer varsa- sorunlu ürünleri tespit etmenizi önemle sizden talep ediyoruz.

İade işlemini başlatmak için, kargo görevlisinin şahitliğinde durumu tutanağa geçerek bizi bilgilendirmelisiniz. Teslim aldığınız paketin sizden önce açılmış olup olmadığı ya da gelen paketin deforme olup olmadığı, tutanakta mutlaka belirtilerek hem siz hem de kargo görevlisi tarafından imzalanmalıdır. Bu takdirde kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti ALICIYA aittir.

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilemez.

Ürünlerin lezzetini beğenmeme durumunda iade söz konusu değildir.

Sipariş edilen ürün, müşterilerimizden farklı bir kişi ya da kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi ya da kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden websitemiz ve şirketimiz sorumlu tutulamaz.

Adres:  Reşatbey mahallesi Gıda İmalatçıları Sitesi A blok no:10 Manisa/Akhisar